Skrzydła wing foil - coś dla każdego pasjonata sportów wodnych

dodano: 2021.11.24 ważne do: 2022.11.19 wyświetleń: 192
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Skrzydła wing foil nadają się do wykorzystania w każdych warunkach pogodowych. Dobrze sprawdza się we freeridingu, wave, na lekki wiatr, jak i do freestylu. Dzięki sztywnej konstrukcji zapewniają komfort użytkowania a lina, która kontroluje zanurzenie, daje poczucie bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo zapewnia także ustabilizowany profil skrzydeł wing foil. Każdy model skrzydeł ma inne parametry, dlatego koniecznie zapoznaj się z nimi wszystkimi przed zakupem. W tym sklepie znajdują się skrzydła wing foil z rozbudowanymi geometrycznie oknami co znacząco zwiększa widoczność. Ze wszystkimi dostępnymi modelami, ich rozmiarami i ich parametrami możesz zapoznać się na stronie internetowej sklepu. Skrzydła wing foil posiadają nie tylko zastosowanie praktyczne, ale mają także walory estetyczne, pięknie prezentują się podczas ich używania.
Kontakt
Flowshop
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------