wynajemkajakow.pl - wypożyczalnia kajaków, pole namiotowe OW Suchany

dodano: 2023.04.03 ważne do: 2024.03.28 wyświetleń: 121
30 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kochamy kajaki ❤️. Nasze wypożyczalnia kajaków (ul.Turystyczna 5, 42-120 Władysławów) posiada najlepszy kajaki na rynku firmy Roteko. U nas wypożyczysz kajaki Sprinter, Cayman, a także przenocujesz pod gołym niebem na polu namiotowym! Pragniemy przedstawić państwu najlepsze trasy kajakowe górnego śląską, byś mógł pokochać je tak, jak my Możemy zorganizować imprezę kawalerską/panieńską czy też imprezę urodzinową połączoną ze spływem kajakowym i imprezą w naszej altanie! Wystarczy zadzwonić i zarezerwować! Na terenie obiektu oddajemy do użytku: Przystajń kajakową wraz z dogodnym zejściem do rzeki wyznaczone miejsca na ognisko grill altanę ze stołem i ławami wyposażoną pełnowymiarową kuchnię z lodówką bezpłatny dostęp do sieci WiFi OW SUCHAN

Oferujemy wynajem kajaków polietylenowych o podwyższonej wytrzymałości firmy Roteko.
Do dyspozycji klientów oddajemy kajaki jednoosobowe (model Smart) oraz dwuosobowe (Sprinter II) oraz Caymann II. Kajaki wypożyczamy wraz z wyposażeniem (wiosła, kapoki).
Ponadto na życzenie udostępniamy dodatkowe siedzisko dla dzieci (w kajaku Sprinter).
Kajaki transportujemy w wybrane miejsce startu i odbieramy we wskazanym miejscu, gdzie zakończono spływ.
Oprócz kajaków przewieźć możemy uczestników spływu-kierowców po odbiór samochodów.
Dysponujemy busem dla 8 pasażerów.
Dla większych grup oferujemy pomoc w wynajęciu autobusu turystycznego.
Na czas spływu można pozostawić u nas samochody. Parking jest niestrzeżony i bezpłatny.

– Organizację imprez panieńskich/kawalerskich/urodzin (max 20 osób). Posiadamy oszklony taras zimowy, który jest ogrzewany wraz z kuchnią oraz sanitariatem. Imprezy mogę być rozszerzone o saunę czy banie ogrzewaną drzewem zewnętrzną.

Rzeki, które obsługujemy to:
Liswarta, Warta, Kocinka (województo łódzkie, gmina Kuźnica)
Kontakt
wynajemkajakow.pl - wypożyczalnia kajaków pole namiotowe OW Such
ul. Piwna 5, 42-110 Zawady, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------