Turniej Czterech Skoczni 2022

dodano: 2022.12.23 ważne do: 2023.12.18 wyświetleń: 221
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Turniej Czterech Skoczni 2022 to prestiżowy zimowy cykl zawodów skoków narciarskich, który odbywa się co roku w Niemczech i Austrii. Jego historia sięga 1953 roku, kiedy to po raz pierwszy został rozegrany w Innsbrucku. W skład turnieju wchodzą cztery konkursy: w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen. Zawodnicy rywalizują o Puchar Czterech Skoczni, który jest przyznawany zwycięzcy całego turnieju. Wśród triumfatorów znajdują się tacy sławni skoczkowie jak Janne Ahonen, Adam Małysz czy Kamil Stoch. Turniej Czterech Skoczni 2022 jest jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu w skokach narciarskich i cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców na całym świecie, który dodatkowo można w całości obstawiać na stronie Fortuny. 
Kontakt
eFortuna
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------