Wyprzedaż Płyt Winylowych | Winylownia.pl

dodano: 2021.05.04 ważne do: 2022.04.29 wyświetleń: 19
68,99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Winylownia jest sklepem online, gdzie zamówisz płyty gramofonowe - zarówno klasyki, jak również oryginalne nagrania ciekawych wykonawców. Prowadzony przez nas sklep z płytami oferuje ponad 10 000 płyt analogowych na już, w związku z tym możesz odnaleźć niebanalną muzę za każdym razem. Działamy na rynku przez wiele lat, a nasz sklep z płytami winylowymi cenią melomani. Sprawdź, co możemy dostarczyć. Troszczymy się o wysoką klasę każdej płyty i o szybką wysyłkę towarów. Gdy zatem planujesz nabyć płyty winylowe, sklep Winylownia to idealne miejsce na zakupy! Zajrzyj jeszcze dzisiaj i sprawdź nasze winyle. Proponujemy także urządzenia - przedwzmacniacze gramofonowe i o wiele więcej. Naprawdę warto!
*stawka podana jest jedynie ceną orientacyjną.
Kontakt
Winylownia
ul. Podleśna 12 lok.1, 15-227 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------