Szkolenie z tworzenia gier z UNITY 3D i UNREAL ENGINE - poziom 1

dodano: 2019.02.12 ważne do: 2019.05.31 wyświetleń: 182
599 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Game Dev House (GDH) to dostawca profesjonalnych kursów skierowanych do osób, które planują zajmować się projektowaniem, grafiką, programowaniem lub też oprawą dźwiękową w branży gier wideo, a także do wszystkich tych, którzy po prostu pasjonują się światem gier wideo. 

Zajęcia z GDH obejmują wiedzę z całego procesu produkcji, począwszy od tworzenia wstępnej koncepcji, przez jej budowę, aż po działania marketingowe i sprzedaż kończąc. Naszym głównym celem jest przekazanie wiedzy, która pozwoli Uczestnikom na samodzielne tworzenie zaawansowanych projektów, a w przyszłości podjęcie pracy w jednym z profesjonalnych studiów produkcyjnych lub jako niezależny twórca.

Unity jest środowiskiem, które wprowadza tworzenie gier na zupełnie inny wymiar. Zwiększa wydajność kilkukrotnie, a dodatkowo pomaga tworzyć aplikację na kilka platform jednocześnie. Programowanie językiem skryptowym C# lub Java Script zostało ograniczone do minimum, ponieważ dostajemy gotowe wszystkie podstawowe funkcjonalności, takie jak wykrywanie kolizji, animacje, fizyka i wiele innych. Szkolenie to nauczy Cię obsługi tego silnika na poziomie wystarczającym do stworzenia swojej własnej gry. Każdy z uczestników otrzyma również pełny komplet informacji i materiałów niezbędnych do przygotowania końcowego projektu zaliczającego warsztaty.

Unreal Engine 4 to silnik, któy pojawił się na rynku w marcu roku 2014, a rok później został udostępniony za darmo. Unreal Engine od zawsze był kojarzony z produkcjami AAA - to silnik stworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Jednakże... Twórcy czwartej odsłony tego silnika zadbali również o to, żeby był przystępny dla początkujących developerów. Na warsztatach nauczysz się podstaw poruszania się po edytorze, poznasz ciekawe tricki i skróty, dowiesz się jakimi zasadami rządzi się silnik i jak podchodzić do rozwiązywania problemów zgodnie z metodyką pracy w Unrealu. Podczas kursu stworzymy prostą grę od początku do końca. Poruszymy takie tematy jak blueprinty, materiały, obsługa animacji, fizyka i kolizje, user interface, eventy i inne elementy potrzebne do stworzenia gry od zera. Na naszym szkoleniu przekonasz się, że Unreal Engine 4 to przyjazny i bardzo intuicyjny silnik!

Adresaci:

- Programiści (zarówno początkujący, jak i zaawansowani)

- Game designerzy

- Level designerzy

oraz WSZYSCY zainteresowani tworzeniem gier!Po pomyślnie ukończonym szkoleniu wybrani uczestnicy będą mieli możliwość odbycia stażu w naszej firmie bądź jednej z patronujących szkoleniu! 


Więcej informacji, szczegółowy program kursu oraz zapisy na naszej stronie internetowej: 
http://www.gamedevhouse.pl/szkolenia/unreal-engine-1-poziom


Gorąco zachęcamy również do odwiedzenia naszego fb:
https://www.facebook.com/GamedevHouse1/?epa=SEARCH_BOXSerdecznie zapraszamy!*599 zł - studenci, 699 zł - pozostali
Kontakt
GameDev House
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.