Wykład online- rozwój duchowy i osobisty

dodano: 2020.12.10 ważne do: 2021.03.28 wyświetleń: 57
33 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:


Dlaczego większość ludzi nieświadomie wybiera drogę cierpienia, gdy ta druga piękna droga życia jest tuż obok?
Dlaczego większość ludzi na Ziemi żyje w cierpieniu niespełnionych marzeń, codziennie denerwują się, frustrują, narzekają? 
Jak podjąć właściwą decyzję i zobaczyć więcej, zobaczyć te drugie drzwi, które prowadzą do lekkości, spełnienia, radości i szczęścia.
Jak rozpoznać wskazówki i drogowskazy w natłoku informacji i codziennych zadań i iść we właściwym kierunku.
Dlaczego z reguły Twoja podświadomość kieruje Cię w tę stronę, którą już znasz, a tam czekają na Ciebie stare utarte schematy, przyzwyczajenia, nałogi (używki, ucieczka w konsumpcję, np. kupowanie, oglądanie filmów, granie w gry).
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/
Problemy, krytyka, kłótnie, nieporozumienia z innymi, samotność lub nieudany związek, sprawy, które ciągną się z przeszłości, bóle ciała i duszy, plotki, niejasne sytuacje lub zupełnie bez wyjścia… Może jesteś w jednej z nich? Lub zwyczajnie brakuje Ci siły i motywacji? Może nawet masz głowę pełną pomysłów, ale brak czasu, by je zrealizować? Albo nie znasz swojej drogi i co najlepiej robić… Możesz położyć kres zagubieniu i niemocy. Co tydzień odbywają się spotkania ze wskazówkami jak iść dalej, by uwolnić się od tego, co ciężkie. Raz na jakiś czas przychodzi moment w życiu, że trzeba rozstać się z tym co stare, by zrobić miejsce na nowe. Czy będzie ono lepsze? TAK, jeśli tylko tak zdecydujesz! Jeśli potrzebujesz tych wskazówek, które tutaj nazywamy “klucze wtajemniczenia”, to właśnie na tej Ceremonii uzyskasz odpowiedzi jak wybrać lepszą drogę, na której odczujesz spełnienie i radość. Otrzymasz również dostęp do wszystkich pozostałych 136 spotkań online, a także innej serii webinarów, które nazywają się “Czas z Marią Bucardi” - jeśli oczywiście interesuje Cię wiedza z dziedziny rozwoju duchowego. To nie wszystko! Otrzymasz również dostęp do całej biblioteki VIP i wszystkich książek, które się tu znajdują - aż 19 pozycji na różne tematy. Z dostępem do tak szerokiego wachlarzu przesłań, wiedzy i konkretnych wskazówek, na pewno odnajdziesz drogę, którą marzysz podążać. Nie przeocz tej okazji, ponieważ Twoje życie jest zbyt cenne! Wszytskie spotkania z Marią Bucardi na http://www.bucardimaria.com
Kontakt
Maria
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------