SZKOLENIA EKOLOGICZNE DOFINANSOWANIA UNIJNE WNIOSKI ROZLICZENIA EKOEXPERT

dodano: 2021.04.15 ważne do: 2024.06.08 wyświetleń: 1
Szczegóły ogłoszenia:
Działalność usługowa prowadzona przez firmę EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. obejmuje wszelkie kluczowe aspekty ochrony środowiska w przedsiębiorstwie oraz zapewnia doradztwo ekologiczne doświadczonych ekspertów środowiskowych. Firma EkoExpert świadczy usługi doradztwa ekologicznego w zakresie sprawozdawczości środowiskowej, rozliczeń środowiskowych, opracowuje wszelkie wymagane przepisami prawa dokumenty środowiskowe, w tym: wnioski o pozwolenia środowiskowe, zezwolenia środowiskowe. Firma EkoExpert posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze ekologicznej firm, przygotowaniu firmy do kontroli środowiskowej, wdrażaniu zaleceń pokontrolnych w zakresie uzupełnienia dokumentacji środowiskowej, przygotowaniu dokumentacji do planowanych inwestycji. Firma EkoExpert działa na rzecz klientów zapewniając im kompleksową obsługę dokumentacji środowiskowej, prowadzenie rozliczeń środowiskowych, zapewniając wsparcie w zakresie uzyskiwania stosownych pozwoleń środowiskowych oraz rozwój kompetencji w zakresie zarządzania ochroną środowiska w firmie. Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert przeprowadzają profesjonalne szkolenia ekologiczne dla osób odpowiedzialnych za prowadzenie dokumentacji środowiskowej w firmie, sporządzanie dokumentów rozliczeniowych, ewidencyjnych oraz sprawozdawczych. Szkolenia środowiskowe organizowane przez firmę EkoExpert obejmują kluczowe zagadnienia związane z ochroną środowiska, w tym: poprawą efektywności energetycznej, odnawialnymi źródłami energii, zarządzaniem odpadami, pozyskiwaniem funduszy unijnych na realizację inwestycji, wdrożeniem procedur RODO w firmie.  Szkolenia środowiskowe organizowane i realizowane przez firmę EkoExpert zapewniają szereg praktycznych umiejętności pozwalających nabyć kompetencje do zarządzania w wybranym obszarze działalności firmy tj. sporządzanie dokumentów, wyszukiwanie podstaw prawnych, zasady rozliczeń środowiskowych,  sporządzanie raportów, wniosków, sprawozdań, prowadzenie ewidencji. Firma EkoExpert jest uznaną firmą szkoleniową wpisaną do Bazy Usług Rozwojowych działającą w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2009 zapewniający najwyższą jakość świadczonych usług szkoleniowych, gwarantujący maksymalne korzyści związane z udziałem w szkoleniu oraz merytoryczne podstawy do dalszego rozwoju. Firma EkoExpert umożliwia dostosowanie zakresu szkolenia do potrzeb szkoleniowych firmy, formy szkolenia do ilości uczestników oraz negocjowanie ceny usług szkoleniowych. Firma EkoExpert w swojej ofercie posiada kompleksowe rozwiązania dostosowane do zmieniających się przepisów o ochronie środowiska oraz stale poszerzanego katalogu obowiązków firm w zakresie zarządzania ochroną środowiska. Informacja w ofercie, planowanych w najbliższym czasie szkoleniach oraz formularz rejestracji na szkolenie dostępne są na firmowej stronie http://www.ekoexpert.com.pl lub telefonicznie pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------