Staż/ praktyki zawodowe dla studentów psychologii

dodano: 2023.03.15 ważne do: 2023.12.03 wyświetleń: 62
550 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy studentów i absolwentów psychologii, którzy swoją przyszłość wiążą z pracą w obszarze szeroko rozumianej pomocy psychologicznej do udziału w nowej grupie stażowej, która rozpocznie się we wrześniu/ październiku 2023r.

Cel praktyk:
- Zdobycie doświadczenia z zakresu działań psychologicznych prowadzonych grupowo i indywidualnie dla podopiecznych Fundacji, pod okiem doświadczonych psychologów i psychoterapeutów.
- Zapoznanie się ze specyfiką pracy organizacji pozarządowej itp.

Na program praktyk składa się:
✓ udział w projektach prowadzonych przez Fundację
(grupy wsparcia, aktywizacja społeczna, psychoedukacja, profilaktyka, poradnictwo)
✓ regularne spotkania z opiekunem grupy stażowej przygotowujące do podjęcia samodzielnych działań, uwzględniających gotowość i profil danej osoby (np. konsultacje indywidualne, prowadzenie warsztatu umiejętności psychologicznych, realizacja form wsparcia w istniejących grupach)
✓ treningi rozwijające warsztat pracy psychologa praktyka – superwizje grupowe – praca w grupach roboczych nad wspólnym projektem dedykowanym danej grupie, przeprowadzenie wybranej formy działań i omówienie – tworzenie sprawozdań i konsultowanie ich z opiekunem stażu oraz superwizorem
✓ praca własna – przygotowanie i poprowadzenie warsztatów dla seniorów, dzieci i młodzieży oraz inne działania w formie pracy własnej.

Koszt: 550 zł
Liczba godzin: 100 godzin

Na staż psychologiczny można zgłaszać się telefonicznie:
tel. 733 563 311
mail: twojpsycholog2@gmail.com
Kontakt
Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM
ul. Al. Jerozolimskie 6, 00-375 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------