Pokaz thermomix

dodano: 2022.02.11 ważne do: 2022.05.30 wyświetleń: 49
Szczegóły ogłoszenia:
Zawsze lubiłeś gotować, ale nie masz wystarczająco dużo wolnego czasu, aby spędzić go w kuchni? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Rodzinagotuje.pl pomoże Ci przygotować smaczne potrawy oszczędzając przy tym mnóstwo czasu. Pewnie zastanawiasz się czy warto zainwestować gotówkę w Thermomix, zwłaszcza, że jest to wydatek rzędu 5 tysięcy? Już dziś możesz umówić się na bezpłatną, niezobowiązującą demonstrację Thermomixa. Pokażemy Wam, co potrafi Thermomix, co można z nim przygotować i poznamy jego mocne strony.

Użytkownicy Thermomixa mówili nam, że na rynku dostępne są tańsze urządzenia, ale czy rzeczywiście spełniają one swoje funkcje w 100% i mają tylu zadowolonych klientów co nasz Thermomix? Umów się na bezpłatną prezentację niezawodnego Thermomixa, a my rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Możesz zapłacić za to urządzenie za jednym razem lub możesz zdecydować się na płatność w ratach.
Kontakt
Rodzina Gotuje
woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------