Holujemy i naprawiamy auta - osobowe, dostawcze, ciężarowe

dodano: 2018.03.01 ważne do: 2018.06.17 wyświetleń: 26
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, które odnoszą się do szeroko pojętej pomocy drogowej, w tym transportu samochodów z użyciem lawet.
Zajmujemy się zarówno obsługą sprawnych aut, jak i powypadkowych – do jest zależne od oczekiwań zleceniodawcy.
Oferujemy niewysokie ceny oraz błyskawiczną realizację określonego zlecenia. Posiadamy profesjonalny warsztat i dzięki temu zapleczu jesteśmy w stanie momentalnie dokonać określonej naprawy.

Nasza pomoc drogowa jest skierowana nie tylko dla właścicieli samochodów osobowych, ale także dla posiadaczy łodzi czy dużych maszyn. Jesteśmy w stanie dopasować się do preferencji każdego klienta, korzystając z najlepszych lawet oraz w pełni wyposażonego zaplecza warsztatowego. Do każdego kierowcy podchodzimy w sposób indywidualny. W naszej firmie pracują najlepsi specjaliści, którzy posiadają niemałe doświadczenie w branży.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą usług, najlepiej za pośrednictwem prowadzonej przez nas strony online.

Przedsiębiorstwo FAST-TRANS oferuje profesjonalną pomoc drogową jak i naprawę samochodów. Warsztat znajduje się w Poznaniu. Zapraszamy!

Tel: 512731934
WWW: kuta-autoserwis.pl
Kontakt
PHU Fast-Trans
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.