Profesjonalna pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

dodano: 2018.04.12 ważne do: 2018.07.29 wyświetleń: 25
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma realizuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego kierowcy.
Możemy zająć się określonym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić znakomite auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu specjalizujemy się w holowaniu pojazdów różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres udostępnianych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych potrzeb naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze poszczególne usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, bowiem możemy dopasować usługę do oczekiwań klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Pomoc Drogowa Lidia Buda
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.