Euro Hol - solidna pomoc drogowa w Krakowie

dodano: 2018.04.13 ważne do: 2018.07.30 wyświetleń: 18
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Mówią, że wypadki mogą przydarzyć się każdemu. Jeżeli Ty także miałeś zderzenie na drodze i potrzebna jest laweta, koniecznie wezwij firmą Euro Hol – służy ona pomocą nawet w najtrudniejszej sytuacji.

Firma wykonuje usługi w branży motoryzacyjnej już kilka lat i ma szerokie grono lojalnych klientów, którzy zachwalają jej świadczenia. Słynie w szczególności ze swojej kompetencji i profesjonalizmu członków zespołu pracowniczego, którzy wykonują swoje zadania błyskawicznie i skutecznie.

Firma ma również specjalistyczny sprzęt holowniczy, dzięki któremu można przewozić pojazdy osobowe, samochody ciężarowe, sprzęt rolniczy oraz budowlany i inne. Oprócz tego wykonuje transport pojazdów na lawecie.

Firma świadczy usługi holownicze na terenie całej Polski jak i poza granicami kraju. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, na temat działalności firmy - to koniecznie wejdź na stronę internetową, na której możesz znaleźć cała ofertę oraz dane kontaktowe.

Zapraszamy.

01 Euro Hol Tadeusz Tomasz Poeckh, Kraków
Kontakt
Euro Hol Tadeusz Tomasz Poeckh
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.