Holujemy i naprawiamy auta - osobowe, dostawcze, ciężarowe

dodano: 2018.04.24 ważne do: 2018.08.10 wyświetleń: 9
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, które odnoszą się do szeroko pojętej pomocy drogowej, w tym transportu aut przy wsparciu lawet.
Zajmujemy się zarówno obsługą pojazdów sprawnych, jak i powypadkowych – w zależności od oczekiwań kierowcy.
Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz możliwie najszybszą realizację określonego zlecenia. Posiadamy nowoczesny warsztat i dzięki temu zapleczu jesteśmy w stanie szybko dokonać niejednej naprawy.

Nasza pomoc drogowa jest odpowiednia nie tylko dla właścicieli samochodów osobowych, ale także dla posiadaczy łodzi czy większych maszyn. Jesteśmy w stanie dopasować się do oczekiwań każdego klienta, korzystając z najnowszych lawet oraz wspaniale wyposażonego zaplecza warsztatowego. Do każdego zleceniodawcy podchodzimy w sposób indywidualny. W naszej firmie pracują najlepsi fachowcy, którzy posiadają niemałe doświadczenie w branży.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług, na przykład za pośrednictwem prowadzonej przez nas strony www.

Przedsiębiorstwo FAST-TRANS proponuje niezawodną pomoc drogową jak i serwis aut. Warsztat mieści się w Poznaniu. Zapraszamy!

Tel: 512731934
WWW: kuta-autoserwis.pl
Kontakt
PHU Fast-Trans
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.