Pomoc drogowa i naprawa aut osobowych, dostawczych i ciężarowych

dodano: 2018.04.24 ważne do: 2018.08.10 wyświetleń: 18
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, które odnoszą się do szeroko pojętej pomocy drogowej, w tym transportu pojazdów różnego typu z użyciem lawet.
Zajmujemy się zarówno obsługą pojazdów sprawnych, jak i powypadkowych – co jest uzależnione od potrzeb kierowcy.
Gwarantujemy niewysokie ceny oraz możliwie najszybszą realizację określonego zlecenia. Posiadamy specjalistyczny warsztat i dzięki temu zapleczu jesteśmy w stanie błyskawicznie dokonać określonej naprawy.

Nasza pomoc drogowa jest odpowiednia nie tylko dla właścicieli samochodów osobowych, ale także dla posiadaczy łodzi czy dużych maszyn. Jesteśmy w stanie dopasować się do wymogów każdego klienta, korzystając z najnowszych lawet oraz w stu procentach wyposażonego zaplecza warsztatowego. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. W naszej firmie pracują najlepsi specjaliści, którzy posiadają spore doświadczenie w branży.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wykazem usług, chociażby za pośrednictwem prowadzonej przez nas strony www.

Przedsiębiorstwo FAST-TRANS oferuje niezawodną pomoc drogową jak i naprawę pojazdów. Warsztat znajduje się w Poznaniu. Zapraszamy!

Tel: 512731934
WWW: kuta-autoserwis.pl
Kontakt
PHU Fast-Trans
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.