Pomoc drogowa - Zgorzelec, kraj, UE - RUSIN

dodano: 2018.05.14 ważne do: 2018.08.30 wyświetleń: 18
130 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zgorzelcka autopomoc to firma funkcjonująca przez 24 godziny na dobę, przez cały rok.

Głównym zadaniem naszego przedsiębiorstwa są usługi przewozowe i holowanie pojazdów, nie tylko w obszarze Zgorzelca, ale też w pobliskich miejscowościach (tj. Zawidów, Bogatynia, Pieńsk, Węgliniec), oraz na obszarze całej Polski, czy Europy.

W ofercie Rusin Pomoc Drogowa można znaleźć także takie pozycje jak: dowóz benzyny, awaryjne otwieranie i uruchomienie pojazdów, odpompowywanie źle zatankowanej benzyny, usunięcie małych usterek na miejscu wypadku lub mobilna wulkanizacja. Oprócz tego firma trudni się transportem maszyn rolniczych i budowlanych, wózków widłowych oraz przyczep. Do dyspozycji Klientów należy całodobowy parking strzeżony i wypożyczalnia samochodów na czas naprawy.

W naszej firmie zatrudniona jest doświadczona ekipa pracowników, która zawsze chętnie służy fachową pomocą. Wszystkie zlecenia traktowane są indywidualnie.

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość ale też staramy się przybyć na miejsce zdarzenia jak najszybciej bez względu na porę.

Klienci, którzy korzystają z naszych usług są zawsze usatysfakcjonowani i w razie potrzeby wracają ponownie po pomoc.

Rusin Pomoc Drogowa
Broniewskiego 27/26
59-900 Zgorzelec
Telefon 24h: 665 545 990
Kontakt
Rusin Pomoc Drogowa
Zgorzelec, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.