Euro Hol - pomoc drogowa, holowanie i transport aut w Krakowie i okolicach

dodano: 2018.05.17 ważne do: 2018.09.02 wyświetleń: 16
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Mawia się, że wypadki chodzą po ludziach. Jeżeli Tobie także przydarzył się kraksę na drodze i potrzebna jest pomoc, obowiązkowo zadzwoń do firmy Euro Hol – niesie ona pomoc nawet w najtrudniejszej sytuacji.

Firma ta funkcjonuje w branży motoryzacyjnej już długi czas i zyskała spore grono wiernych klientów, którzy polecają jej usługi. Słynie w szczególności ze swojej kompetencji oraz doświadczenia członków personelu, którzy działają szybko i skutecznie.

Firma ma także idealny sprzęt do holowania, który sprawia, że można przewozić pojazdy osobowe, samochody ciężarowe, maszyny budowlane oraz rolnicze i inne. Ponadto proponuje holowanie na lawecie.

Firma świadczy swoje usługi zarówno w kraju jak i zagranicą. Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej, na temat działalności firmy - to obowiązkowo sprawdź stronę internetową, na której możesz znaleźć kompletną ofertę usług oraz dane kontaktowe.

Zapraszamy.

01 Euro Hol Tadeusz Tomasz Poeckh, Kraków
Kontakt
Euro Hol Tadeusz Tomasz Poeckh
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.