Tania pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

dodano: 2018.06.01 ważne do: 2018.09.17 wyświetleń: 15
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma jest dostępna przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego właściciela auta.
Możemy zająć się danym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować znakomite auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu zajmujemy się holowaniem samochodów różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od indywidualnych preferencji naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze konkretne usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, ponieważ możemy dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Pomoc Drogowa Lidia Buda
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.