Interesują Cię przeprowadzki w Krakowie? Zerknij na ofertę ProPrzeprowadzki

dodano: 2020.09.09 ważne do: 2021.09.04 wyświetleń: 155
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli planujesz przeprowadzkę w Krakpowie lub okolicy, ale zdajesz sobie sprawę, że jest to skomplikowane i najczęściej drogie przedsięwzięcie, koniecznie skontaktuj się z firmą ProPrzeprowadzki.
Swoje propozycje kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm organizując kompleksowe przeprowadzki na terenie Krakowa mieszkań, domów biur, urzędów czy innych instytucji. Organizujemy także przeprowadzki magazynów a także świadczymy takie usługi jak opróżnianie strychów i piwnic, utylizacja zbędnych mebli czy likwidacja mieszkań. Już dziś zamów tanie przeprowadzki świadczone przez naszą firmę a będziesz pewny, że całe przedsięwzięcie przebiegnie sprawnie i niedrogo. Zapraszamy do kontaktu.
 
Kontakt
ProPrzeprowadzki
ul. Okólna 13/118, 30-669 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------