Przewóz zwłok międzynarodowy

dodano: 2021.01.05 ważne do: 2021.12.31 wyświetleń: 128
Szczegóły ogłoszenia:
Rudel Group oferuje profesjonalne, kompleksowe usługi pogrzebowe związane z pochówkiem oraz przewozem zwłok międzynarodowym. Wiemy, że utrata bliskiej osoby zawsze stanowi ciężkie przeżycie dla krewnych, dlatego w tych trudnych chwilach służymy fachową pomocą, która pozwoli żałobnikom na spokojne przeżywanie melancholii, bez zmartwień o formalne kwestie związane z transportem denata. Z naszej strony zajmiemy się wszelkimi formalnościami wymaganymi przez urzędy i instytucje zagraniczne koordynujące tego rodzaju operacje - także tymi związanymi z panującymi obecnie obostrzeniami pandemicznymi. Oferujemy również szeroki wybór trumien i urn specjalnie przystosowanych do transportu ciał z zagranicy do kraju. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej.
Kontakt
Rudel Group
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------