Starczewski - holowanie, pomoc drogowa, laweta, autopomoc Komorniki

dodano: 2021.07.29 ważne do: 2022.07.24 wyświetleń: 128
Szczegóły ogłoszenia:
Pomoc drogowa Starczewski z Poznania świadczy usługi w holowaniu oraz pomocy drogowej wszystkim, którzy pojawili się w nieprzychylnej rzeczywistości na drodze. Dodajemy jakichkolwiek starań, aby każdy pokrzywdzony i wymagający holowania nie mógł na pomoc długo czekać – niedługo po zakomunikowaniu zajścia ruszamy najprędzej jak to tylko możliwe, także wykonując usługi w rozsądnej cenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zyskaliśmy sobie zaufanie dużej liczbie kierowców na terenie Poznania, oraz całej Wielkopolski, w tym Lubonia lub Komornik. Mogą Państwo liczyć nie tylko na holowanie (laweta) oraz pomoc drogową pojazdów osobowych, ale też i ciężarówek dostawczych, motocykli, busów oraz quadów. Potrzebna pomoc drogowa? Zadzwoń do Starczewskiego w Poznaniu!
Kontakt
Starczewski Holowanie
ul. Komornicka 50, 62-052 Komorniki, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------