Renowacja lakieru Kraków

dodano: 2021.10.08 ważne do: 2022.10.03 wyświetleń: 182
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo S-Point z biurem w Krakowie specjalizuje się w auto detailingu. Oferuje szeroki zakres usług dla kierowców. Zapewnia indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie ze swojej strony. Na czas pracy przy samochodzie klienta zapewnia samochód zastępczy. Jako zespół wielbicieli motoryzacji starannie a także terminowo kończy każde zlecenie. W zakres usług wchodzi renowacja lakieru mająca na celu usunięcie przebarwień, rys i innych niedoskonałości bez potrzeb dodatkowego lakierowania. S-Point gwarantuje porządną renowację dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi i najwyższej klasy past polerskich. Aplikuje powłoki ochronne ceramiczne na lakier , które zabezpieczają go przed zarysowaniami. Oferta firmy obejmuje także oklejanie samochodu ochronnymi foliami PPF, które to skutecznie chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przedsiębiorstwo zajmuje się też usuwaniem wgnieceń w karoserii auta powstałych w wyniku stłuczek parkingowych lub gradobicia.
S-Point wykonuje naprawy lakiernicze oraz blacharskie. Świadczy usługi z obszaru kosmetyki samochodowej. Więcej informacji na stronie internetowej s-point.pl.
Kontakt
s-point.pl
Karków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------