Puste przebiegi ciężarówek

dodano: 2022.05.19 ważne do: 2022.09.04 wyświetleń: 75
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jest to zdecydowanie zmora różnych firm transportowych, logistyków oraz kierowców. Wiąże się ze sporymi kosztami, zarówno ekologicznymi jak i ekonomicznymi. O czym mówimy? Oczywiście o zjawisku o które nazywamy pustymi przebiegami! Często jest to poważny problem, ponieważ tak samo jak puste przebiegi ciężarówek są nieuniknione, (a w niektórych branżach ich odsetek może być nawet bardzo wysoki!) tak powinno się z nimi walczyć, ponieważ sporo one kosztują, uderzając tak samo po portfelu jak i po środowisku! Zależą one oczywiście od kierunku, wymagań klienta, czy też szczegółów zlecenia oraz podpisanego kontraktu! Jeżeli chcesz wiedzieć, czym są puste przebiegi ciężarówek, to wejdź na oficjalną stronę Omega Pilzno! Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje!
Kontakt
Omega Pilzno
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------