Eko Taxi Lublin

dodano: 2023.10.26 ważne do: 2024.02.11 wyświetleń: 50
Szczegóły ogłoszenia:
Eko Taxi Lublin to firma działająca głównie na terenie Lublina i okolic. Firma oferuje szeroki wachlarz usług transportowych, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. Poza tradycyjnymi przewozami osób, portfolio Eko Taxi Lublin obejmuje również usługi transportu VIP, nadzorowane przewozy dzieci, pomoc w przeprowadzkach oraz możliwość realizacji zakupów na telefon. Priorytetem firmy jest zapewnienie komfortowego i bezpiecznego dojazdu, z dbałością o każdy aspekt podróży. Kierowcy są doświadczeni, dobrze przeszkoleni i posiadają obszerną znajomość lokalnego terenu, co przekłada się na efektywność przewozów. Co więcej, Eko Taxi Lublin umożliwia różnorodne opcje płatności, takie jak karty płatnicze czy rozliczenia bezgotówkowe, a zamówienie taksówki można złożyć przez telefon, stronę internetową lub dedykowaną aplikację.
Kontakt
Eko Taxi Lublin
woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------