Miasto Skalne Adrspach

dodano: 2020.02.04 ważne do: 2021.01.29 wyświetleń: 275
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz inspiracji na to, jak spędzić weekend? Jesteś zwolennikiem spędzania czasu na świeżym powietrzu? Nie chcesz spędzić całego dnia w samochodzie, by dojechać do celu? Jeśli odpowiedziałeś na wszystkie te pytania twierdząco, koniecznie odwiedź Miasto Skalne Adrspach, które znajduje się w Czechach w okolicy Błędnych Skał czy Teplickich Skał i Szczelińca Wielkiego. To wyjątkowe miejsce, przypominające bajkową krainę. Idąc szlakiem górskim około 3,5 godziny, można dotrzeć do wspaniałych majestatycznych skał, a właściwie całego kompleksu. 
Na naszym blogu My na Szlaku opisujemy, w jaki sposób dotrzeć do Miasta Skalnego Adrspach, gdzie zaparkować i jakie są ceny biletów do tej atrakcji turystycznej. Sprawdź i przekonaj się, dlaczego warto odwiedzić to miejsce!
Kontakt
My na Szlaku
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------