Meleks Łeba

dodano: 2020.05.23 ważne do: 2021.05.18 wyświetleń: 158
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy wszystkich do miasta Łeby na letnie wakacje. Jest to jedno z najpiękniejszych a także najspokojniejszych miast, jakie musicie odwiedzić nad Bałtykiem. Nie ma w nim wielkomiejskiego zgiełku, a w trakcie sezonu, jak i poza nim macie okazję upajać się niesamowitym spokojem, jak i zdrowym i świeżym morskim powietrzem. By zapewnić odwiedzającym podróżowanie po tym mieście, jak i w jego najbliższych okolicach oferujemy Wam meleks Łeba. To dzięki tym niezwykłym pojazdom bez kłopotu będziecie mieli możliwość przemieszczać się w granicach miasta i okolicach. Posiadamy nowe pojazdy, jak również wyszkolonych kierowców. Co więcej zainteresowanym klientom proponujemy konkurencyjne opłaty. Grupy zorganizowane, tj. kolonie, obozy, za każdym razem mogą spodziewać się rabatu. Zapraszamy do odwiedzenia strony meleksleba.pl, ponieważ tutaj znajdziecie bardziej szczegółowe informacje o naszej firmie. Korzystając z naszej oferty dojedziecie w każde miejsce w obrębie Łeby. Dzięki nam poznacie także atrakcje, takie jak słynne wydmy, czy również piękny park dinozaurów , który będzie bardzo dobrym miejscem dla waszych dzieci.
Kontakt
meleksleba.pl
Łeba, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------