Ferie zimowe Białka Tatrzańska

dodano: 2020.11.20 ważne do: 2021.11.15 wyświetleń: 206
Szczegóły ogłoszenia:

Interesujące ferie zimowe w malowniczej Białce Tatrzańskiej przygotowywane są dla pociech w ośrodku wczasowym Groń. Odpoczynek dla dzieci u podnóża Tatr będzie nie tylko atrakcyjny, ale też korzystny dla zdrowia, ze względu na górski klimat. Będąc zdecydowanym na zimowisko 2021 można spodziewać się wielu udogodnień. Na obszarze obiektu dostępne pozostają: sauna, bilard, stół do ping – ponga, piłkarzyki, stoisko z grami planszowymi i pizzeria.

Właściciele obiektu mogą przygotować dla małych wczasowiczów: pokazy filmowe, gry, zabawy, quizy, a także zajęcia sportowo – rekreacyjne. We wszystkich turnusach odbywa się też również ognisko z pieczeniem kiełbasek a także zabawa taneczna. Zimą można wpisać podopiecznych na obóz narciarsko – snowboardowy. Zimowisko dedykowane jest dla dzieci w wieku od 7 do 18 lat. Nad dziećmi czuwa podczas obozu wykwalifikowana kadra wychowawców oraz instruktorów. Zimowisko na Podhalu na pewno na wiele lat zostanie w pamięci uczestników kolonii.

------------
P.U.H. "KUBICZ" Ośrodek Wczasowy "GROŃ" - PLACÓWKA
ul. Kobylarzówka 76
34-406 Groń k/Białki Tatrzańskiej
tel.: 182656343
EMAIL recepcja@placowka.pl
 
Kontakt
KUBICZ
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------