NIEMIECKIE OBOZY KONCENTRACYJNE - odwiedź je w Niemczech

dodano: 2021.06.19 ważne do: 2022.06.14 wyświetleń: 154
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli chcesz odwiedzić turystycznie Niemcy na wakacjach lub o każdej innej porze roku , musisz odwiedzić miejsca oznaczone małymi czerwonymi kwadratami na mapie Niemiec ( na obrazku pod ogłoszeniem – kliknąć na niego aby powiększyć i zobaczyć dokładnie położenie tych miejsc ).
Są to niemieckie obozy koncentracyjne ( śmierci ), które działały w III Rzeszy Niemieckiej pod rządami nazistów na czele z Adolfem Hitlerem przed i w czasie II Wojny Światowej w latach 1933-1945 a w których Niemcy zamordowali kilkaset tysięcy niewinnych ludzi , a także więzili w fatalnych i ciężkich warunkach kilkaset tysięcy innych ludzi , którzy w nich przeżyli. Oprócz bezpośrednio zamordowanych przez Niemców , tysiące więźniów zmarło tam z wyczerpania , głodu , chorób i zimna.
Niemcy więzili w tych obozach i zabijali głównie Polaków , Żydów , Romów , jeńców wojennych z Armii Czerwonej a także samych Niemców i Austriaków niepasujących hitlerowskiemu reżimowi takich jak Świadkowie Jehowy , komuniści , homoseksualiści ( LGBT ) i inni , także dzieci , kobiety i starców.
Niemcy poniżali ich , głodzili , torturowali , zmuszali do niewolniczej ciężkiej pracy oraz przeprowadzali na nich pseudomedyczne eksperymenty , które spowodowały śmierć w męczarniach wielu z tych więźniów lub trwałe kalectwo na resztę życia.
Na wzór tych obozów Niemcy stworzyli podobne obozy w państwach okupowanych przez siebie podczas II Wojny Światowej ( głównie na terenie okupowanej przez nich Polski ) gdzie więzili i mordowali miejscową ludność oraz w których przeprowadzili Holocaust czyli wymordowanie kilku milionów Żydów.
Dzisiaj Niemcy nie chcą pamiętać o tym , co zrobili tam i o tych strasznych miejscach.
Pamiętajcie więc Wy , jeśli odwiedzicie Niemcy to odwiedźcie te miejsca i oddajcie hołd i cześć tym ludziom , którzy zostali tam uwięzieni i zamordowani.


NIEMIECKIE OBOZY KONCENTRACYJNE I SZACUNKOWA ILOŚĆ ZAMORDOWANYCH TAM LUDZI :
- Dachau koło Monachium – 40 tysięcy
- Buchenwald w Weimarze – 56 tysięcy
- Sachsenhausen koło Berlina – 100 tysięcy
- Flossenbürg koło Weiden in der Oberpfalz – 30 tysięcy
- Ravensbrück koło Fürstenberg/Havel – 50 tysięcy
- Neuengamme w Hamburgu – 55 tysięcy
- Bergen-Belsen koło Hanoweru – 70 tysięcy
- Mittelbau-Dora koło Getyngi – 20 tysięcy

Szczegółów o niemieckich obozach przed i podczas II Wojny Światowej a także o licznych zbrodniach wojennych i zbrodniach ludobójstwa dokonywanych przez Niemców podczas tej wojny dowiesz się z tej strony internetowej Instytutu Pamięci Narodowej ( kliknąć na ten link aby na nią wejść ) -> https://truthaboutcamps.eu/th/ 

Poniżej na Wideo krótki filmik o tym jak Niemcy rozbudowywali system obozów koncentracyjnych podbijając i okupując kolejne państwa w Europie przed i podczas II Wojny Światowej ( kliknąć na niego aby uruchomić ). 
Wideo
Kontakt
NIEMIECKIE OBOZY KONCENTRACYJNE
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------