Cikat Camping

dodano: 2022.04.27 ważne do: 2023.04.22 wyświetleń: 272
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Cikat Camping to turystyczny obiekt wypoczynkowy położony na chorwackiej wyspie Cres-Losinj. Miejsce mieści się pośrodku lasu sosnowego u wybrzeża wyspy, więc jego dużym udogodnieniem jest świetna lokalizacja z dostępem do Morza Adriatyckiego. Cikat Camping jest ośrodkiem przyjaznym dla rodzin z dziećmi, które mogą bawić się w parku zabaw Pepe pod okiem opiekunów. Na miejscu czekają liczne turystyczne atrakcje oraz świetne restauracje, bary i sklepy. W pobliżu kompleksu istnieje możliwość wynajęcia łodzi. Czas spędzony na kempingu można wykorzystać w aktywny sposób, udając się na spacer do lasu lub wzdłuż brzegu morza. Miejsce z pewnością zapadnie w pamięć osobom, które zdecydowały się na spędzenie wakacji na wyspie Losinj.  
Kontakt
LuxCamp
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------