Wesele w hotelu Wrocław Q Hotel

dodano: 2022.06.23 ważne do: 2023.06.18 wyświetleń: 341
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Przeżyj wyjątkowy dzień w niepowtarzalny sposób. Urządź swoje wesele w Hotelu Wrocław Q Hotel i baw się do samego rana w eleganckich wnętrzach w Q Hotel Plus Wrocław, w dwóch opcjach, w restauracja Questa albo sali bankietowej! Szef kuchni może zatroszczyć się o najbardziej wymagające podniebienia, niezależnie czy mówimy tutaj o Pary Młodej albo weselnych gości! Podczas gdy wykwalifikowana i miła obsługa zadba o komfort! To, co oferuje wesele w Hotelu Wrocław Q Hotel to menu już od 250 złotych, 3 sale bankietowe z możliwością połączenia w jedną, organizację wesel w salach bankietowych do 200 osób i w restauracji do 110 osób! Przekonaj się sam na oficjalnej stronie Internetowej!
Kontakt
QHotel
woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------