Restauracje Kraków centrum

dodano: 2022.07.12 ważne do: 2023.07.07 wyświetleń: 295
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
To szef kuchni dba o to, żeby jedzenie było wyjątkowe. Restauracja w centrum Krakowa - Four to miejsce które doskonale o tym rozumie. W tym właśnie miejscu szef kuchni doskonale zadba o to, żebyś dostał prawdziwą ucztę nie tylko dla podniebienia i wnętrza, ale także oka. Nowoczesne i doskonale zaaranżowane efektowne dania i wnętrze - oto właśnie jest restauracja centrum Kraków Four! Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak powinno się rozpieszczać swoich gości, a przy tym z przyjemnością właśnie to robią! Sprawdź przepyszne jedzenie z najlepszych jakościowo produktów, oraz odwiedź Kraków już teraz! Oficjalną ofertę znajdziesz na stronie Internetowej, wejdź i przekonaj się sam!
Kontakt
Grand Ascot
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------