Nowe życie w Hiszpanii - szukamy chętny do wspólnej emigracji ?

dodano: 2018.09.12 ważne do: 2018.12.29 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:
Szukamy fajnych sympatycznych i odpowiedzialnych ludzi w wieku 35 -50 lat i najlepiej parę lub małżeństwo które ma dosyć życia w tej Kaczej dupie i chciałoby jak My wyemigrować na stałe do Hiszpanii.
Preferujemy z małżonką wyjazd może za rok i założenie własnego niskobudżetowego biznesiku w Hiszpanii najlepiej okolice Barcelony lub Alicante nad morzem bo tylko praca na swoim daje pewną gwarancję spokojnej egzystencji w tym kraju.
Mamy pewne doświadczenia oraz różne koncepcje na własną działalność gospodarczą w tym kraj ale preferujemy w pierwszej kolejności założenie niewielkiej  firmy turystycznej o specyficznej formie działania dla wybranych klientów albo firemki sprzatającej zatrudniającej kilku miejscowych ludzi.
Mamy dość dobrze nakreślony plan działania który z pewnością wdroży się w życie i przyniesie dobre finasowe skutki które pozwolą spokojnie bezstresowo żyć.
Posiadamy pewne doświadczenia w tym kraju bo tam kiedys mieszkalismy i prowadziliśmy już swój biznes . Wraz   małżonką posiadamy  rezydenturę Hiszpańską tzw, numer N.I.E która pozwala na otwarcie własnego biznesu w tym kraju i legalne przebywanie.
 Mamy także pewne dobre kontakty które tam na miejscu ułatwią nam załatwianie wszelkich spraw organizacyjno urzędowych przed naszym przyjazdem.
Nie posiadamy odpowiednich pieniędzy na realizację tego wyjazdu a i w grupie raźniej znosić emigrację dlatego szukamy kogoś kto z nami wyjedzie i zainwestuje pewną ilość pieniędzy na rozpoczęcie w granicach 50 -70 tys zł w przeliczeniu na euro  .
My dla odmiany załatwimy wszelkie inne sprawy związane z pobytem i rozkręceniem tego biznesiku .
Chętni proszę  pisać na email jaroslaw.espania@op.pl
 
Kontakt
Jarek
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.