Perfumy program partnerski

dodano: 2020.09.21 ważne do: 2021.09.16 wyświetleń: 141
Szczegóły ogłoszenia:
Najważniejsze informacje o platformie Seltu warto znać, gdy ktoś chce rozwijać prywatny biznes w innowacyjny sposób. Seltu to program partnerski z zakresu marketingu wielopoziomowego, doceniany. Firma Seltu prosperuje z myślą o polskich producentach i klientach. Dzięki pomysłom Seltu można rozwijać własną markę. Można oczekiwać regularnych przychodów oraz ugruntowanej pozycji w branży, w dziedzinie takiej jak biżuteria program partnerski i to na doskonałych warunkach. Dokładniej, Odwołuje się to do dziedzin: moda i obuwie, zdrowie i uroda, motoryzacja, biżuteria i akcesoria, multimedia, rtv i agd, sport i rekreacja, turystyka, dom i ogród, artykuły dziecięce, usługi i rozrywka, meble i wyposażenie wnętrz.

Nawiązując współpracę z Seltu można oczekiwać na ekspozycję własnej nazwy i towarów w widocznych miejscach oraz w sieci. Można również korzystać z dodatkowych aktywności w obrębie współpromocji i działań z zakresu marketingu. Są to: placementy na platformie Seltu, placementy w aplikacji Seltu, media społecznościowe Seltu a także kampanie reklamowe. Jeśli zaś producent będzie potrzebował opróżnić magazyn, to może decydować się na sprzedaż asortymentu outletowego. Można również rozszerzać zakres współpracy o cross border na arenie międzynarodowej, sporządzając aneks do umowy na wybrany rynek. 
Kontakt
SELTU Sp.z.o.o.
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------