Koronawirus w zakładzie pracy postępowanie

dodano: 2020.12.04 ważne do: 2021.11.29 wyświetleń: 123
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zastanawiasz się jakie są zasady postępowania, jeśli koronawirus w zakładzie pracy zostanie rozpoznany? Kiedy wysłać pracowników na pracę zdalną? Jakie procedury należy wprowadzić? Jakie zmiany w prawie zostały wporwadzone, o których powinieneś wiedzieć jako pracodawca? W zależności od sytuacji Twojej firmy oraz specyfiki branży, w której się obracasz masz kilka możliwości. O koronawirusie w zakładzie pracy oraz odpowiednie postępowanie, które powinieneś wprowadzić znajdziesz informacje na blogu ApexNet. Tam szeroki opis wraz z case studies, które pozwolą Ci zrozumieć całą sytuację. Dodatkowo ApexNet oferuje odpowiednie szkolenia, które pomogą Ci odnaleźć się w tej strudnej sytuacji i znaleźć jaknajszybciej, najlepsze rozwiązania zmian! 
Kontakt
ApexNet
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------