Podłogi drewniane

dodano: 2019.11.03 ważne do: 2020.10.28 wyświetleń: 223
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jak rozpoznać dobre podłogi drewniane? To proste! Nawet po latach użytkowania wyglądają jak nowe. Nie straszna im wilgoć, zwierzęta, dziecięce zabawy, buty na obcasie, wielokrotne zmywanie i odkurzanie, a delikatne zarysowania łatwo wyrównać i załagodzić. Brzmi niemożliwie? A jednak!
Poznaj podłogi drewniane od Stylu Drzewa. Jesteśmy marką, która ceni sobie najwyższą jakość - nigdy nie wątpimy w to, że dbałość o szczegóły się opłaca. Oprócz tego, że posiadamy lata doświadczeń i praktyki, jesteśmy też prawdziwymi pasjonatami tego, co robimy - i to widać.
Nasze produkty traktujemy tak dobrze jak tylko możemy i potrafimy. Dzięki zastosowanu specjalnych technologii jesteśmy w stanie śledzić, co się z nimi dzieje na każdym etapie. Od momentu ścięcia drzewa aż po sekundę, w której podłogi drewniane w twoim domu będą w 100% wykończone.
Do suszenia drewna wykorzystujemy niezwykle precyzyjne belgijskie suszarki kondensacyjne, dzięki czemu mamy całkowitą kontrolę nad tym, jak szybko przebiega proces suszenia i czy nie szkodzi on drewnu. Popękane fragmenty, wypadające sęki? To nie u nas!
Kontakt
Styl Drzewa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.