Lampa sufitowa drewniana Sollux Quad SL.0493

dodano: 2020.01.28 ważne do: 2021.01.22 wyświetleń: 217
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Lampa sufitowa drewniana Sollux Quad SL.0493 to idealny rodzaj oświetlenia zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Wykonana z wysokiej jakości materiałów doskonale sprawdzi się jako pojedyncze źródło światła, a także w połączeniu z innymi lampami. Lampa sufitowa drewniana Sollux Quad SL.0493 wykorzystuje technologię LED, co czyni ją rozwiązaniem niezwykle energooszczędnym. Idealnie sprawdzi się w pomieszczaniach takich jak łazienki, kuchnie, przedpokoje, korytarze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znaleźć można nie tylko produkty takie jak lampa sufitowa drewniana Sollux Quad SL.0493, ale także wiele innych, ciekawych propozycji oświetleniowych. 
Kontakt
Perfekt Market
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------