Filtracja mechaniczna-filtr polipropylenowy Dafi

dodano: 2020.02.22 ważne do: 2021.02.16 wyświetleń: 243
Szczegóły ogłoszenia:
Filtrowanie wody z kranu to najznakomitszy sposób na otrzymanie taniej i zdrowej wody, która jest smaczna i zdrowa. Filtrowanie wody to proces który zdobywa na popularności, czego przykładem są dzbanki filtrujące czy butelki do filtrowania. Dafi to polska marka, która od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania do oczyszczania wody w domu, dzięki którym możesz spożywać świeżą wodę wprost z kranu. Do jednych z najpopularniejszych produktów firmy należą filtry polipropylenowe. Wkład polipropylenowy jest filtrem mechanicznym. Usuwa z wody piasek, małe suspensje, produkty korozji, zanieczyszczenia wymywane z powierzchni instalacji hydraulicznych, tłuszcze.
Kontakt
Filtr Polipropylenowy Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------