Sztuczny mech na rolce

dodano: 2020.03.04 ważne do: 2021.02.27 wyświetleń: 236
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz sztucznych roślin wysokiej jakości? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak szeroki wybór produktów możemy Ci zaproponować. Nasz sztuczny mech na rolce idealnie sprawdza się do dekoracji donic i tworzenia stroików. Dobra jakość materiałów sprawia, że wygląda jak prawdziwa roślina. Sztuczny mech na rolce z pewnością doda uroku miejscom, w których go umieścisz. Dobrze komponuje się z kamieniami ozdobnymi, korą, czy innymi sztucznymi roślinami. Sztuczny mech na rolce idealnie sprawdzi się tam, gdzie nie dociera światło i żywe rośliny nie mają szansy na wzrost i rozwój. Sprawdź już teraz ofertę i wybierz stylowe dodatki do swojego domu. 
Kontakt
Hydroponika
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------