Bidon stalowy Dafi

dodano: 2020.03.16 ważne do: 2021.03.11 wyświetleń: 196
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś sportowcem? Lubisz aktywny tryb życia? Firma Dafi jest słynna z nowoczesnych artykułów, jakie zmieniły codzienne życie tysięcy ludzi na całym świecie. Dafi jako fabrykant takich narzędzi do oczyszczania wody jak dzbanki lub butelki oczyszczające, stawia na zdrowie i świetną wodę dla każdego mieszkańca naszej ziemi. Dzięki przeszło 30 letniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu najlepszych fachowców propozycja marki Dafi jest nieustannie powiększana. Najodpowiedniejszym tego modelem jest miętowy bidon, jaki jest poręcznym artykułem potrzebnym w szkole, pracy, na uczelni, jak również podczas wykonywania działalności fizycznej.
Kontakt
Bidon Stalowy Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------