Świeca sojowa

dodano: 2020.03.24 ważne do: 2021.03.19 wyświetleń: 251
Szczegóły ogłoszenia:
Czym świeca sojowa różni się od parafinowej, w powszechnym użyciu? - Z pewnością zdrowym, wegańskim składem. Świetnie sprawdzi się więc jako prezent dla wegan i tych, którym dobro środowiska leży na duszy. W końcu produkt emituje znacznie mniej CO2 do środowiska niż te, które zwykle kupujemy do swoich domów. Świeca sojowa, w zależności od preferencji, mogą być aromatyzowane - taki produkt jest bardzo podatny na łączenie z innymi olejami a więc możesz wybrać dla siebie ulubione, kwiatowe zapachy i ciężkie, piżmowe zapachy. Produkty w ogromnych słojach znajdziesz w sklepie internetowym Cuda Natury. Skompletuj swój zestaw już dziś i rozpocznij swoją eko przygodę!
Kontakt
Tomasz Jakubik
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------