Slim Line Wide 10

dodano: 2020.03.26 ważne do: 2021.03.21 wyświetleń: 222
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Oświetlenie pomieszczeń nie zawsze jest prostą sprawą. Oprócz odpowiedniej ilości światła oczekujemy od lamp, by były także eleganckie i dobrze prezentowały się w danym wnętrzu. Często stawiamy na uniwersalność pod względem kolorów i kształtów. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na produkt Slim Line Wide 10. Nowoczesny profil idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Wykonany z najlepszej jakości materiałów nada wnętrzu swoisty charakter i dobrze je oświetli. Slim Line Wide 10 to propozycja dla miłośników estetyki i nowoczesnych rozwiązań. Profile są szybki i łatwe w montażu. Doskonale sprawdzają się w salonach, jadalniach i nowoczesnych sypialniach. 
 
Kontakt
ProfileLED
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------