Lampy Tekielak

dodano: 2020.03.31 ważne do: 2021.03.26 wyświetleń: 224
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Sklep internetowy z oświetleniem Kaja oferuje wysokiej jakości lampy Tekielak. Marka Tekielak to polska firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Posiada bardzo szeroką ofertę klasycznych, jak i nowoczesnych lamp, które pasują do każdego pomieszczenia. Marka w wyjątkowy sposób łączy tradycję i nowoczesność, oferując niezwykłe lampy do domów, mieszkań, ale także sal konferencyjnych, restauracji oraz sal weselnych. Lampy Tekielak dają dużą ilość światła, a jednocześnie stanowią piękną dekorację w pomieszczeniu. Całość produkcji odbywa się w Polsce, a materiały wykorzystane do produkcji są trwałe i wytrzymałe. To gwarancja tego, że lampy Tekielak posłużą w domach przez wiele lat. Zapraszamy do składania zamówień na naszej stronie internetowej!
Kontakt
Kaja
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------