Filtry do wody Dafi-Mg+ Classic

dodano: 2020.04.26 ważne do: 2021.04.21 wyświetleń: 215
Szczegóły ogłoszenia:
Filtrowanie wody to jeden z najskuteczniejszych sposobów na niedrogą i znakomitej jakości wodę, jaką da się osiągnąć bez potrzeby wychodzenia z domu. Wystarczy posiadać jedno spośród wysokiej jakości urządzeń filtrujących marki Dafi, czyli krajowego wytwórcy, który od przeszło 30 lat dostarcza najnowocześniejsze urządzenia do filtrowania wody, takie jak dzbanki i butelki oczyszczające czy filtry przepływowe. Jednym spośród szczególnie docenianych artykułów Dafi jest filtr magnezowy Classic, jaki oczyszcza i równocześnie ubogaca wodę o magnez, jaki jest szczególnie pozytywnym pierwiastkiem w ustroju każdego człowieka. Filtr Classic ma znakomitą efektywność, dzięki czemu możesz przefiltrować ok. 150-200 l wody miesięcznie. Kup zestaw 4 filtrów Classic w sklepie Dafi.
Kontakt
Zestaw 4 Filtrów Mg+ Classic
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------