Panele akustyczne do biura

dodano: 2020.04.28 ważne do: 2021.04.23 wyświetleń: 225
Szczegóły ogłoszenia:
W Twoim biurze panuje hałas, a pracownicy nie mogą się wystarczajaco skupić na pracy? Wypróbuj nasze panele akustyczne do biura, które stworzyliśmy z myślą o gwarnych open spaces. Oprócz wygłuszania doskoanle dekorują wnętrza i podkreślają jego charakter. Nasze produkty charakterysują się wysoką estetyka oraz wykonaniem. Dbamy o każdy element paneli. Istnieje możliwość dostosowania kwszystkich projektów do konkretnych potrzeb klienta. Na uwagę zasługuje również bardzo atrakcyjna cena i łatwość montażu. 
Panele akustyczne do biura wytwarzają ciszę potrzebną do efektywnej pracy. Zadbaj o swoją przestrzeń i komfort pracy swoich pracowników z naszymi oryginalnymi paneli akustycznymi.
Kontakt
ZIG ZAG
ul. Ul. Zębcowska 43 lok 7, 63-400 Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------