Dafi-filtr polipropylenowy do wody kranowej

dodano: 2020.06.18 ważne do: 2021.06.13 wyświetleń: 229
Szczegóły ogłoszenia:
Czysta oraz zdrowa woda to jeden spośród najważniejszych elementów diety dorosłego człowieka. Organizm człowieczy do normalnego działania wymaga wody. To ona stanowi część wagi naszego ciała oraz to ona jest odpowiedzialna za wiele funkcji życiowych. Mówi się, że dorosła osoba w ciągu dnia potrzebuje przyjąć najmniej 2,5 litra czystej wody. Skąd natomiast brać dobrej klasy wodę skoro woda butelkowana jest coraz droższa, a woda z kranu pozostawia mnóstwo do życzenia? Z pomocą nadchodzą nam nowoczesne urządzenia firmy Dafi takie jak filtr polipropylenowy. Filtr ten filtruje wodę w sposób automatyczny pozbywając się z wody między innymi piach, drobne zawiesiny czy korozję.
Kontakt
Filtr Polipropylenowy Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------