Producent ręczników

dodano: 2020.10.01 ważne do: 2021.09.26 wyświetleń: 83
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz dobrej jakości ręczników? Chcesz zakupić ręczniki u samego producenta? Zdaje się, że oferta firmy Polskie Ręczniki produkcja i sprzedaż hurtowa skierowana jest właśnie dla Ciebie. W ich szerokiej ofercie skierowanej do klientów znaleźć można między innymi: ręczniki z logo, ręczniki sportowe, ręczniki łazienkowe, komplety ręczników, ręczniki plażowe, ręczniki z haftem, ofertę dla hoteli, ręczniki drukowane, produkty dla dzieci, produkty do kuchni i wiele więcej. Pełen profesjonalizmu i doświadczenia personel pozostaje do dyspozycji klienta, z chęcią służąc pomocą. Więcej informacji na temat specyfiki pracy firmy znaleźć można na ich stronie internetowej. Nie zwlekaj dłużej, koniecznie zapoznaj się z ich ofertą już dziś i ciesz się udanymi zakupami.
Kontakt
POLSKIE RĘCZNIKI
ul. Wiślana 15, 98-220 Zduńska Wola, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------