Filtry Classic Dafi- redukują twardość wody i zawartość metali ciężkich

dodano: 2020.10.27 ważne do: 2021.10.22 wyświetleń: 71
Szczegóły ogłoszenia:
Oczyszczanie wody to jedna spośród najodpowiedniejszych oraz najpopularniejszych na rynku technik dzięki jakiej błyskawicznym sposobem możesz oczyścić wodę ze niepożądanych substancji, jakie psują jej atuty smakowe, aromatyczne, a przede wszystkim zdrowotne. Marka Dafi to doświadczony wytwórca, który od wielu lat zajmuje się tworzeniem nowatorskich oraz oryginalnych rozwiązań do filtrowania wody. Do zdecydowanie najpopularniejszych rozwiązań jesteśmy w stanie zaklasyfikować dzbanki czy butelki filtrujące. Zakup filtry do wody na sklep.dafi.pl – zestaw 4 filtrów standard classic dostępny bez wychodzenia z domu. Ulepsz jakość wody w swoim domu!
Kontakt
Zestaw Filtrów Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------