poszewki jedwabne na poduszki - jedwab posciel

dodano: 2020.11.18 ważne do: 2021.11.13 wyświetleń: 103
Szczegóły ogłoszenia:
Inne twierdzenie dotyczące poszewek z jedwabiu - że materiał ten jest przeciwbakteryjny i może pomóc w zapobieganiu trądzikowi - jest nieco bardziej wątpliwe. Chociaż włókna jedwabiu mają właściwości antybakteryjne na mikropoziomie, nie ma dowodów klinicznych potwierdzających, że jedwabna poszewka na poduszkę pozostaje czystsza lub przenosi mniej bakterii na twarz niż standardowa bawełna. Jeśli martwisz się o bakterie na poszewkach, regularne zmienianie i pranie poszewek jest o wiele lepszym pomysłem niż inwestowanie w jedwab, który oprócz tego, że jest drogi, często wymaga prania ręcznego lub prania w pralce w cyklu delikatnym.

Nie testowaliśmy jedwabnych poszewek jako samodzielnych produktów, więc nie możemy dać oficjalnej rekomendacji, ale ta opcja do prania w pralce od Fishers Finery jest najlepiej ocenianą jedwabną poszewką, jaką znaleźliśmy. W końcu, jeśli ciekawi Cię jedwabne poszewki na poduszki, są dobre powody, aby je wypróbować. W przypadku osób śpiących na brzuchu i na boku, mniej marszczą skórę i nie wchłaniają tak dużo produktu do pielęgnacji skóry z twarzy. Jeśli jednak martwisz się trądzikiem, jedwabne poszewki na poduszki najprawdopodobniej nie pomogą, aw porównaniu z bawełną, jedwabne poszewki na poduszki są drogie i trudniejsze w utrzymaniu. Dlatego zalecamy, aby każdy zainteresowany poszewką z bawełny o niższym współczynniku tarcia rozważył satynę - jest gładsza i mniej chłonna niż perkal bawełniany, ale jest tańsza i trwalsza niż jedwab. Zestaw dwóch poszewek z kolekcji prześcieradeł satynowych JCPenney Home 400 TC Wrinkle Guard, który zalecamy, kosztuje 20 USD. Jest luksusowy, niedrogi i nie ma nic wartego utraty snu.
Kontakt
poszewki
woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------