Dafi Filt Polipropylenowy-usuwa z wody piasek i drobne zawiesiny

dodano: 2020.11.21 ważne do: 2021.11.16 wyświetleń: 78
Szczegóły ogłoszenia:
Jak szybko oraz niskim wydatkiem zdobyć sporą ilość wody adekwatnej do wypicia, a przy okazji smacznej i o ładnym zapachu? Przeważnie na pierwszą myśl przybywają nam zakupy w sklepie i coraz droższa woda butelkowana. Szczęśliwie istnieje dużo ciekawsza alternatywa. Towary polskiego wytwórcy Dafi takie jak filtr polipropylenowy umożliwią Ci zdobyć dobrą wodę, gotową do wypicia bezpośrednio z kranu. Filtr polipropylenowy czyści wodę w sposób mechaniczny. Kolejne powłoki filtra eliminują z wody piach, niewielkie zawiesiny, rezultaty korozji, zabrudzenia wymywane z powierzchni armatury hydraulicznych lub tłuszcze. Dokonaj zakupy online w sklepie online Dafi bez wychodzenia z domu!
Kontakt
Filtr Polipropylenowy Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------