hurtownia z dekoracjami

dodano: 2020.11.28 ważne do: 2021.11.23 wyświetleń: 86
64 920 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
W ofercie sklepu internetowego Goliathome.pl są między innymi oryginalne dodatki do domu na jesień i Wszystkich Świętych. Producent dekoracji Goliathome.pl ma oferuje wysokiej jakości, trwałe znicze led, sztuczne chryzantemy na Wszystkich Świętych, oryginalne figurki nagrobne, a także dekoracje jesienne oraz dekoracje na Halloween. W ofercie sklepu Goliathome.pl są między innymi wysokiej jakości dekoracje na wiosnę i Wielkanoc. Sklep Goliathome.pl oferuje duży wybór dekoracji, w tym koszyki wielkanocne, sztuczne kwiaty wiosenne i dekoracje kwiatowe, kolekcje dekoracji wielkanocnych, a także ceramikę wielkanocną, oświetlenie wielkanocne i tekstylia wiosenne. 
Kontakt
GOLIAT Janusz Polaszek Sp. z o.o.
ul. Pilotów 9, 64-920 Piła, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------