Okleina meblowa złoty grawer, elegancja i szyk łatwym sposobem

dodano: 2020.12.02 ważne do: 2021.11.27 wyświetleń: 102
18 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Produkt producenta d-c-fix to świetny sposób na odświeżenie swoich wnętrz. Zyskaj interesujące aranżacje, nie wkładając w to dużych pieniędzy i wysiłku!

Okleina w kolorze węgla brunatnego jest ozdobiona geometrycznym, złotym wzorem dodającym szyku i elegancji. Ozdobisz nią dowolną płaską powierzchnię każdego mebla. Sposób aplikacji jest niezwykle prosty i nie zabiera dużo czasu.

Za pomocą tego produktu nie tylko dodasz stylu swoim meblom, ale również zakryjesz powstałe w trakcie użytkowania defekty (odpryski, zarysowania, pęknięcia etc.).

Folia klejowa jest dostępna w dwóch rozmiarach:
- 45 x 150 cm
- 67,5 x 150 cm

Możesz ją dowolnie przyciąć lub dopasować do drugiego kawałka.

Kup produkt w sklepie internetowym naszeokleiny . pl, wpisując w wyszukiwarkę "złoty grawer". Do każdego zamówienia doliczamy 12 zł kosztów przesyłki.
Kontakt
Naszeokleiny
ul. Ul. Jana III Sobieskiego 53, 47-440 Nędza, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------